Înfiorător! Tânăr strivit de un camion! A murit pe loc!

infiorator!-tanar-strivit-de-un-camion!-a-murit-pe-loc!

Un tânăr de 39 ani a avut partea de o moarte înfiorătoare după ce a sfârșit strivit sub greutatea unui camion în timp ce ajuta un șofer care a rămas în pană. Din primele informații, se pare că bărbatul a încercat să vadă care este defecțiunea s-a băgat sub camion, iar la un moment dat vehicului a cedat și a picat peste tânăr, strivindu-l.

CITEȘTE ȘI: De când vom circula pe autostradă de la Braşov până la Bucureşti! Anunțul momentului pentru toți șoferii!

La faţa locului au intervenit pompierii din Caltagirone, care l-au scos pe tânăr de sub camionul articulat, însă medicii de pe ambulanţă nu au putut face altceva decât să confirme decesul.

Carabinierii stației Vizzini, coordonați de comandantul Unității Radiomobile a Companiei Palagonia, locotenentul Mario Petrocco, fac cercetări pentru a stabili cum s-a petrecut tragedia.

 » Citește tot articolul pe: https://ziarobiectiv.ro/infiorator-tanar-strivit-de-un-camion-a-murit-pe-loc/